تصویر شماره دو دوره ها تصویر شماره پنج مکتب سادگی بازاریابی و فروش ، بنیانگذار روح ا... هادوینیا تصویر شش
This is an example of a HTML caption with a link.
فرم ورود اعضا

کلمه عبور :


کلید واژه ها :

123. هماورد جویی در جهان

 هماورد جویی در جهان

جهانی بیندیش، بومی عمل کن.

راهبرد باید پذیرای شالوده ای نو باشد. هر سازمان و نه فقط سازمان کسب وکار، باید خود را با سنجه هایی بسنجد که که پیشگامان آن رشته، در هر جای جهان که باشند، وضع کرده اند. همه ی سازمان های جامعه ی دانایی، با توجه به آسانی و سرعت گردش اطلاعات، باید بتوانند با رقیبان دیگر، در هر جای جهان، رقابت کنند، گیرم که در فعالیت ها و بازارهاشان چون گذشته بومی عمل کنند. علت این است که اینترنت آگاهی های موجود در هر گوشه ی جهان را، از حیث فرآورده ها، خدمات و قیمت آن، به سرعت برق و باد در اختیار مشتریان قرار می دهد. تجارت الکترونی برای تجارت و بخش ثروت، مجاری جهانی تازه ای تدارک می بیند.

یک مثال؛ کارآفرینی در مکزیک یک شرکت طراحی بسیار موفق در امور مهندسی تاسیس کرده است. او شکوه می کند که یکی از دشوارترین کارهایش قبولاندن این حقیقت به شریکان و همکاران است که قلمرو رقابت محدود به مرزهای مکزیک نیست.حتا بدون حضور فیزیکی رقیبان در مکزیک، اینترنت کاری کرده است که مشتریان به خوبی از چندوچون هرچه در سرتاسر جهان عرضه می شود آگاه شوند و در نتیجه از شرکت آن ها توقع دارند طرح هایش به همان خوبی طرح های رقیبان باشد. این مدیر باید شریکانش را متقاعد کند که هماوردان آن ها در همه ی جای جهان حضور دارند و عملکرد شرکت آن ها باید به خوبی عملکرد همه ی رقیبان باشد، نه فقط رقیبان مکزیکی.

رهنمود:

به دیدارگاه های شبکه ای رقیبان بومی و بیگانه خود سر بکشید و آن ها را با دیدارگاه خود قیاس کنید. اگر آنچه را می بینید نمی پسندید باید در تجارت الکترونی بیش تر سرمایه گذاری کنید.

تاریخ درج مطلب : 1395-11-13
دایره المعارف کلید واژه های مشاوره والاتدبیر
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟ (از ستاره های مقابل امتیاز از یک تا بیست را انتخاب نمایید.)
ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

نام و نام خانوادگی : (اختیاری)
آدرس ایمیل : (اختیاری)
متن نظر: (حداکثر 1000 کاراکتر)

لیست نظرات