تصویر شماره دو دوره ها تصویر شماره پنج مکتب سادگی بازاریابی و فروش ، بنیانگذار روح ا... هادوینیا تصویر شش
This is an example of a HTML caption with a link.
فرم ورود اعضا

کلمه عبور :


کلید واژه ها :

83. چالش های تجارت الکترونی

چالش های تجارت الکترونی

تجارت الکترونی به کسب و کار ما ناخنک می زند.

هنوز معلوم نیست کدام دسته از فرآورده ها و خدمات برای تجارت الکترونی مناسب تر است. اما می توانیم موفقیت در فروش با تجارت الکترونی- خواه بنگاه به بنگاه بفروشد و خواه بنگاه به مصرف کننده- برای مجاری سنتی پخش، از قبیل سوپرمارکت ها، تهدید تلقی می شود. اما اگر بتوان تجربه ی کذشته را چراغ راه آینده کرد، این تجربه در بسیاری از موارد سبب توسعه ی کسب و کار سنتی و افزایش سود آن می شود. این توسعه و افزایش غالباً نتیجه ی استفاده از شبکه ی جدید پخش است.

اما سال ها طول می کشد تا نکته فهمیده شود و سال ها نخواهیم دانست که چه کالاها و خدماتی از طریق تجارت الکترونی به مجاری پخش راه خواهند یافت. ضرورتی هم ندارد که به حدس و گمان متوسل شویم. بنابراین تلاش برای ترویج تجارت الکترونی کاری است پرمخاطره. با این حال هیچ بنگاهی نمی تواند از خطر کردن در استفاده از تجارت الکترونی خودداری کند به شرطی که کوچک ترین نشانه ای پیدا شود که نشان دهد تجارت الکترونی از مهم ترین مجاری پخش کالا و خدمات خواهد شد.

 رهنمود:

سه مورد مهم را نام ببرید که مجاری پخش کالا و خدمات بنگاه شما بر اثر تجارت الکترونی تغییر کرده است و سه شیوه را نام ببرید که در چند سال آینده مجاری پخش بنگاه شما را تغییر خواهد داد.

 

تاریخ درج مطلب : 1395-08-19
دایره المعارف کلید واژه های مشاوره والاتدبیر
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟ (از ستاره های مقابل امتیاز از یک تا بیست را انتخاب نمایید.)
ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

نام و نام خانوادگی : (اختیاری)
آدرس ایمیل : (اختیاری)
متن نظر: (حداکثر 1000 کاراکتر)

لیست نظرات