تصویر شماره دو دوره ها تصویر شماره پنج مکتب سادگی بازاریابی و فروش ، بنیانگذار روح ا... هادوینیا تصویر شش
This is an example of a HTML caption with a link.
فرم ورود اعضا

کلمه عبور :


کلید واژه ها :

68. آماده شدن برای تغییر دایم

68. آماده شدن برای تغییر دایم

آنچه امروز مسلم و قطعی به نظر می رسد، فردا پوچ می شود.

در کشورهای پیشرفته و شاید در کل جهان، یک چیز مسلم است: سال ها با دگرگونی های ریشه ای همراه خواهیم بود. سازمان ها باید خود را برای تغییر دائم آماده کنند. دیگر نمی توان نوآوری کارآفرینانه را کاری غیر مدیرانه یا فرعی دانست. نوآوری کارآفرینانه ستون و قلب مدیریت خواهد بود. کار سازمان از نوع کارآفرینانه خواهد بود، یعنی به کار گرفتن دانش در ابزارها، و فرآیندها، در طراحی کار، و در خود دانش.

تأکید آگاهانه بر نوآوری در جایی که دگرگونی های فن آورانه کم تر جلوه کنند، شاید بیش تر لازم باشد. کسانی که در شرکت های دارویی کار می کنند می دانند که ادامه حیات شرکت تابعی از توانایی آن در جایگزین کردن سه چهارم کل فرآورده ها با فرآورده هایی یکسره جدید، آن هم ظرف ده سال است. اما چه تعداد از کسانی که در شرکت های بیمه کار می کنند قبول دارند که رشد شرکت، حتا بقای آن تابعی است از ابداع شیوه های جدید بیمه گری؟ هر چه دگرگونی های فن آورانه ی یک شرکت کم تر باشد خطر سنگوارگی بیش تر آن را تهدید می کنند و به همین سبب اهمیت پرداختن به نوآوری در آن بیش تر است.

رهنمود:

آیا شما و سازمانتان در معرض خطر سنگوارگی هستید؟ نشان دهید چگونه خودتان و سازمانتان می توانید به طور نظام یافته نوآوری کرده و نوآوری را در فرآیند مدیریت نهادینه کنید.

تاریخ درج مطلب : 1395-07-12
دایره المعارف کلید واژه های مشاوره والاتدبیر
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟ (از ستاره های مقابل امتیاز از یک تا بیست را انتخاب نمایید.)
ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

نام و نام خانوادگی : (اختیاری)
آدرس ایمیل : (اختیاری)
متن نظر: (حداکثر 1000 کاراکتر)

لیست نظرات