تصویر شماره دو دوره ها تصویر شماره پنج مکتب سادگی بازاریابی و فروش ، بنیانگذار روح ا... هادوینیا تصویر شش
This is an example of a HTML caption with a link.
فرم ورود اعضا

کلمه عبور :


کلید واژه ها : آموزش بازاریابی و فروش، شرکت مشاوره بازاریابی، شرکت مشاوره بازاریابی و تبلیغات، شرکت مشاوره بازاریابی، خدمات مشاوره بازاریابی، دفتر خدمات مشاوره بازاریابی، سایت آموزش بازاریابی،، سخنران بازاریابی، مدرس بازاریابی،، اصول بازاریابی، آموزش رهبران بازاریابی، آموزش بازاریابی ، دوره آموزش بازاریابی ، مشاوره بازاریابی, مشاور بازاریابی, آموزش بازاریابی ، دوره آموزش بازاریابی ، مشاوره بازاریابی, مشاور بازاریابی, مشاور بازاریابی و فروش, مشاوره بازاریابی و فروش, شرکت مشاور بازاریابی, موسسه بازایابی, شرکت بازاریابی, موسسه بازازیابی و فروش, مشاور بازاریابی و تبلیغات, مشاور تبلیغاتی, آموزش بازاریابی , مرکز آموزش بازاریابی, , آموزشگاه بازاریابی, مرکز آموزش بازاریابی, موسسه آموزش بازاریابی, بازاریابی نوین, بازاریابی مدرن, تکنیک های نوین بازاریابی, بازاریابی در بحران, مدرس بازاریابی, مشاوره بازاریابی و فروش, مدیریت بازاریابی, آموزش بازاریابی, , مشاور بازاریابی, شرکت های مشاور بازاریابی, شرکت های مشاوره بازاریابی, موسسات بازاریابی, مدیریت بازاریابی, سمینار بازاریابی, دوره های آموزش بازاریابی, کتاب بازاریابی, دوره های تخصصی بازاریابی, خدمات بازاریابی, کتاب بازاریابی, دوره های آموزشی کاربردی بازاریابی, خدمات تخصصی بازاریابی, سادگی در بازاریابی و فروش, بازایابی نوین, استراتژی بازاریابی, استاد بازاریابی, سخنران بازاریابی, , بازاریابی در بحران, بازاریابی، بازاریابی در بحران اقتصادی, بازاریابی در دوره رکود, , بازاریابی لاق, بازارگردی, بازارگرمی, بازار شناسی, بازاریابی, برنامه ریزی بازاریابی، تهیه برنامه بازاریابی،

دوره آموزشی مشاوره­ ای رهبران بازاریابی (Marketing Leadership)

 

 دوره آموزشی مشاوره­ ای رهبران بازاریابی

(Marketing Leadership)

 به شیوه کوچینگ (coaching)؛ 

 به سبک دکتر روح اله هادوی ­نیا؛


 

 

لطفاً هم اکنون پیش ثبت نام کنید و جای خود را رزرو نمایید. 

 

 

 

 

 

*** تخفیف استثنایی ***

شما می توانید جزء 10 نفر اول ثبت نام کننده ها باشید

و

از تخفیف ویژه و استثنایی بهره مند گردید.

از آنجایی که این دوره با حداقل 10 نفر نیز برگزار خواهد شد، علاوه بر تخفیفات منظور شده در هر بخش، از این تخفیف استثنایی بهره مند شوید.

 

لطفاً هم اکنون پیش ثبت نام کنید و جای خود را رزرو نمایید. 

Couching


 

دوره آموزشی مشاوره­ ای رهبران بازاریابی(Marketing Leadership)

 به شیوه کوچینگ (coaching) ؛ 

 به سبک دکتر روح اله هادوی ­نیا؛

 

 

*** تخفیف استثنایی *** 

شما می توانید جزء 10 نفر اول ثبت نام کننده ها باشید 

و 

از تخفیف ویژه و استثنایی بهره مند گردید. 

از آنجایی که این دوره با حداقل 10 نفر نیز برگزار خواهد شد، علاوه بر تخفیفات منظور شده در هر بخش، از این تخفیف استثنایی بهره مند شوید.


 

*** توجه              توجه***

برای اثبات سوابق بایستی مدارک معتبر رسمی ارائه شود از قبیل؛

جواز کسب، مدرک تحصیلی، حکم کارگزینی یا گواهی خدمت، روزنامه رسمی ثبت شرکت


خروجی دوره:

کسانی که این دوره را گذرانده باشند توانایی های زیر را کسب خواهند کرد:

1- توانایی تجزیه و تحلیل محیط استراتژیک بازار و تعیین استراتژی رقابتی شرکت

2- شناسایی بازار هدف و انتخاب بازار مناسب با وضعیت شرکت یا سازمان متبوع

3- توانایی تهیه برنامه بازاریابی  Marreting plan

4- مدیریت و رهبری واحد بازاریابی شرکت ها و سازمان های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی

 

 

تخفیفات ثبت نام گروهی

افراد، شرکت ها و سازمان ها می توانند با ثبت نام دسته جمعی از تخفیفات گروهی به شرح جدول زیر بهره مند گردند:

 

تعداد نفرات ثبت نامی

درصد تخفیف

3 تا 5 نفر

5 درصد

6 تا 9 نفر

10 درصد

10 نفر

15 درصد

11 تا 15 نفر

20 درصد

20 نفر

25 درصد

 

لطفاً هم اکنون پیش ثبت نام کنید و جای خود را رزرو نمایید. 

 

مدرس دوره؛ دکتر روح اله هادوی نیا؛

- کارآفرین خود ساخته با 27 سال تجربه علمی و کارآفرینی در بازار ایران در زمینه تولید، تجارت، بازاریابی، فروش، واردات، صادرات، مشارکت و تشکیل شرکت مشترک joint ventuer با خارجیان و...

- بنیان­گذار مکتب سادگی بازاریابی و فروش در ایران

- نویسنده کتاب کاملاً کاربردی روانشناسی فروش حرفه ­ای در بازار ایران

- عضو انجمن بین المللی کوچینگ

- بیزینس کوچ حرفه ای رهبران کسب وکار

- مدیر عامل موسسه بازاریابی و فروش والاتدبیر 

- مدیر عامل شرکت مشترک ایرانی و تانزانیایی تانیرا بین الملل به مدت 5 سال

- مدیر عامل شرکت موفق کهن چرم بیش از 27 سال

- مدیر عامل شرکت بازرگانی ارمغان جاوید به مدت 3 سال

- مدیر عامل شرکت ایرانی ترکیه ای پیام نگار شرق به مدت 3 سال 

 

***زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری دوره ها متعاقباً اعلام خواهد شد.***

 

 

قربانیان مدرک!!!

 

  یک واقعیت بسیار تلخ و گزنده در سیستم آموزش ­های کلاسیک، به خصوص در دانشگاه ­های ایران وجود دارد که همواره دانشجویان و جویندگان علم و دانش را آزار می ­دهد.

    این مشکل، مشکل امروز و دیروز یا امسال و پارسال و این وزیر و آن وزیر نیست، بلکه این مشکل از بدو طراحی ساختار سیستم ­های آموزش عالی بوده و تا کنون نیز برای برنامه ریزان و دولت مردان ما به عنوان مسئله و مشکل مطرح نبوده و اگر مطرح بوده، از ارائه راهکار برای حل آن عاجز بوده­ اند. آنچه مسلم است قربانی واقعی این مشکل کسانی نیستند، جز جویندگان علم و دانش که با هزاران امید و آرزو وارد دانشگاه می ­شوند تا با کسب علم وارد بازار کار شوند و با استفاده از دانشی که کسب کرده­ اند اهداف و آرزوهای خود را محقق سازند. ولی هزاران افسوس و آه !!!

وقتی که این عزیزان فارغ التحصیل شده و مدرک تحصیلی خود را می­ گیرند تا وارد بازار کار شوند، اندک فرصتی که در اختیار آنان قرار داده می ­شود تا قابلیت ­ها و مهارت­ های خود را نشان دهند، به یک باره متوجه می ­شوند که به هیچ وجه آمادگی و مهارت لازم را برای به کارگیری مطالب علمی و کلاسیکی که در سر کلاس ­های دانشگاه آموخته­ اند را ندارند و فقط مدرکی دارند که بیشتر به درد قاب­ کردن و به عنوان یادگاری به دیوار آویزان کردن می­ خورد!!!

        انتظار کسانی که آنها را استخدام کرده اند از یک­سو و عدم کسب مهارت­ های به­ کارگیری آموزه ­های دانشگاهی از سوی دیگر، واقعیت تلخی است که یا موجب اخراج از کار شده و یا موجب یأس و نومیدی و سرخوردگی از عمر و جوانی و هزینه­ هایی که پرداخت شده و آرزوهایی که یکی یکی به باد می ­روند و متأسفانه این دستاوردی است که نصیب جوانان این مرز و بوم می ­شود!!!

 

مسئله واقعی چیست؟

       مشکل در این است که در دانشگاه­ ها و سیستم­ های آموزش عالی، آموزش (learning) جای، مهارت (Training) را گرفته است. مطالبی را که برای دانشجویان آموزش می­ دهند، هیچ تمرین عملی برای پیاده­ سازی آن انجام نمی ­دهند. در نتیجه فارغ التحصیلان دانشگاهی در عرصه عمل و پیاده سازی آموزه­ های دانشگاهی دچار مشکل می­ شوند.

به عنوان مثال؛

 • کدام دانشجوی  مدیریت بازرگانی را وادار می­ کنند تا برای یک شرکت کوچک به صورت عملی برنامه بازاریابی (marketing plan) بنویسد.
 • کدام دانشجوی کار شناس ارشد مدیریت مالی را وادار می­ کنند که در بورس شخصاً خرید و فروش سهام انجام دهد.
 • کدام دانشجوی حسابداری را وادار می­ کنند که یک اظهار نامه یا دفاتر مالیاتی واقعی را برای یک شرکت کوچک تنظیم کند.
 • کدام دانشجوی مدیریت بیمه را مجبور می­ کنند تا حداقل 100 نسخه بیمه عمر به فروش برساند.
 • کدام دانشجوی مهندس صنایع یا مدیریت صنعتی  را وادار می­ کنند تا در یک کارخانه تولیدی کارسنجی واقعی انجام دهد.
 • کدام دانشجوی ...

      بسیار جالب است که خیلی از صاحبان و نمایندگان فروش بیمه، خودشان بیمه عمر ندارند!!

      این شیوه آموزش شبیه به آموزش شنا از روی کتاب به شناگران آینده می ­باشد، که طی چهار سال فقط و فقط به او گفته­ اند که شنای قورباغه­، شنای کرال سینه، شنای پروانه­ و شیرجه از ارتفاع بیست متری اصولش چنین و چنان است و همه دانشجویان نیز کلیه مباحث و مطالب را از روی جزوات همدیگر کپی کرده ­اند و همگی با نمره عالی  فارغ­ التحصیل شده­ اند. در حالی که این طفلک ­ها که در عمرشان نه تنها در استخر، بلکه در حوض حیاط مادر بزرگشان هم شنا نکرده­ اند. از طرفی مدیرانی که ­آنها را استخدام می­ کنند از آنها انتظار دارند که نه تنها رکورد شنای ایران ، بلکه رکورد شنای جهان و المپیک جهانی را پی در پی بشکنند.!!

 

 مشکل کجاست؟

 • مشکل اینجاست که آموزش دهندگان کارآفرینی، خودشان هیچ وقت کارآفرین نبوده­ اند!!
 • مشکل اینجاست که مدرسین فروش، خودشان تا به­ حال یک قوطی کبریت هم نفروخته­ اند.!!
 • مشکل اینجاست، سیستم آموزشی دانشگاه­ های کشور ما کارمند آفرین است نه کارآفرین. اساتیدی که خودشان کارمند هستند بلدنند کارمند تربیت کنند نه کار آفرین!!!
 • مشکل اینجاست، کسانی که تا به حال حتی یک شرکت کوچک با 5 نفر پرسنل را اداره نکرده مشغول تربیت مدیران برای اداره کردن شرکت ­های با 500 نفر پرسنل می ­باشند.!!
 • مشکل در جایی است که، آدم ­هایی که خودشان فقیر هستند دارند روش ­های کسب ثروت را به دیگران آموزش می­ دهند.

 

" کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی"

 

و مشکل بزرگ در این است، کسانی که خود شناکردن را به صورت عملی بلد نیستند از روی کتاب شناگر تربیت می­ کنند.

مشکل در این است که...

مسئله خیلی ساده و روشن است، این مسیری که ما می ­رویم انتهایش بن بست است و تا روزی که این مسیر را ادامه بدهیم و تغییر ندهیم، باز هم به بن بست خواهیم رسید.

 

"ترسم به کعبه نرسی ای اعرابی      این ره که تو می­روی به ترکستان است"

 

اینقدر نا امید و نگران نشوید، هر مشکلی یا به عبارت بهتر هر مسئله­ ای راه حلی دارد

 

راه حل چیست؟

      آقای روح اله هادوی نیا که خود روزگاری کارمند یک نهاد دولتی بوده است در پاسخ به ندای درون خویش در سال 1368 با استعفا دادن از کار دولتی وارد عرصه­ های تجاری شده و سپس وارد کار تولیدی می ­شود و از آنجائی که در توسعه تولید به مشکلات مدیریتی و اداره کردن کارکنان و از همه مهمتر به مشکل بازاریابی و فروش برخورد می­ کند و برای غلبه بر این مشکلات به مطالعه انواع کتاب­ های با عناوین و موضوعات اصول مدیریت، بازاریابی، فروش، موفقیت و کسب ثروت که توسط نویسندگان خارجی تألیف و توسط مترجمین ایرانی به فارسی ترجمه شده بودند روی آورد. ولی متأسفانه اغلب اینگونه کتاب­ ها علی­رغم مفید بودنشان دارای تفاوت اساسی با فرهنگ بومی کشور ما هستند و از افرادی که در این کتاب­ ها از آنها به عنوان الگو نام برده می­ شوند شرایط محیطی رشدشان با کشورما، اصلاً قابل مقایسه نیست.

      در نتیجه آقای هادوی نیا تصمیم می ­گیرند که مباحث و دانش مدیریت را به صورت آکادمیک در دانشگاه­ ها پیگیری کنند. از آنجایی که روح جستجوگری داشتند و تشنگی وافری جهت یادگیری علم و دانش مدیریت، تا مقطع دکتری مدیریت استراتژیک درس خواندند. و با توجه به تجارب 27 ساله­ ای که در زمینه کارآفرینی و در عرصه تجارت، تولید، بازاریابی و فروش داشتند، همواره به دنبال روش ­های بهینه یادگیری و به کارگیری بودند.

      لذا با پژوهش و آسیب شناسی رشته­ های تحصیلی مرتبط با کسب و کار از جمله مدیریت، رهبری، بازاریابی، فروش، استراتژی، مدیریت منابع انسانی، رفتار سازمانی، ارتباطات، مذاکرات و...

علاوه بر تألیف کتاب کاربردی روانشناسی فروش حرفه ای در بازار ایران، اقدام به طراحی دوره ­های ویژه کاربردی آموزشی مشاوره­ای به روش کوچینگ ( coaching  ) و به سبک روح اله هادوی نیا نمودند.

 

تفاوت این دوره­ ها با دوره­ های آکادمیک دانشگاهی چیست؟:

1- شیوه آموزش­ های دانشگاهی و آکادمیک بر پایه حفظیات و کلاً تئوری می ­باشد، ولی در شیوه کوچینگ بر پایه افزایش مهارت به کارگیری و پیاده سازی در عرصه عمل طراحی شده است.

2- شیوه آموزش در این سبک به صورت 20 درصد تئوری و 80 درصد عملی می­ باشد. این شیوه بسیار شبیه شیوه مربیان ورزش است که 20 دقیقه حرف می­زنند و 80 دقیقه تمرین می­ دهند.

برعکس دانشگاه ها که چهار سال حرف می زنند و20 دقیقه هم تمرین نمی دهند  و دقیقاً نقطه بارز افتراق و تمایز این شیوه و شیوه ­های کلاسیک همین جاست.

3- آموزش­ های کلاسیک بر مدرک تکیه می­ کنند، لیکن در این شیوه هیچ گونه مدرکی داده نمی­ شود، ولی در این دوره ها تکیه بر  مهارت آموزی است که برای همیشه یادگیرنده را قادر می­ سازد تا آموخته­ های خود را در کسب و کار خویش به کار بگیرد.

 

مزیت­ های این دوره­ ها نسبت به دوره­ های آکادمیک دانشگاهی :

1- در واقع این دوره ها به صورت مشاوره ای آموزشی می باشد که شرکت کنندگان در این دوره ­ها مسائل و مشکلات کسب و کار خویش را به عنوان مورد واقعی در سر کلاس مطرح می­ نمایند و متناسب با مباحث و موضوعات تخصصی مرتبط تدریس شده، راهنمایی می ­شوند. 

2- یکی از بزرگترین دستاورد این دوره­ ها، کسب توانایی تجزیه و تحلیل و برنامه ­ریزی استراتژیک کسب و کار توسط خود شرکت کننده­ ها می ­باشد که در ضمن دوره و متناسب با پیشرفت آموزشی برنامه استراتژیک شرکت یا سازمان خودشان را تدوین می کنند.

3- شرکت کنندگان در این دوره ­ها را اغلب کسانی تشکیل می ­دهند که دارای تجارب ارزشمند عملی در کسب و کار هستند که هم نشینی و آشنایی با این گونه افراد فرصت ­های بسیار ارزشمند و گرانقدری را جهت یادگیری از یکدیگر و هم چنین فعالیت ­های تجاری متقابل را فراهم می­ کند.

4- برعکس دانشگاه­ ها که معمولاً دانشجویان آنها بلا فاصله بعد از اتمام دوره دبیرستان و بدون آگاهی و شناخت کامل از رشته و توانایی­ ها و علاقه ­مندی خودشان و بر اساس رتبه کسب شده در کنکور وارد دانشگاه شده ­اند، شرکت کنندگان در این دوره ­ها با آگاهی کامل و با داشتن هدف و انگیزه فراوان و عطش یادگیری و پیشرفت وارد این دوره­ ها می ­شوند. یاد گیری کنار این عزیزان انگیزه و انرژی را صد چندان می­ کند.

 

 

لطفاً هم اکنون پیش ثبت نام کنید و جای خود را رزرو نمایید. 

 


 

جهت دریافت تاریخ برگزاری دوره لطفاً عدد 7 را به سامانه 3000829393 پیامک کنید.

 

 منتظر پاسخ ما باشید.

 

جهت دریافت اطلاعات دوره ها، کارگاه های آموزشی و سمینارها، لطفاً در بخش خبرنامه در صفحه اصلی سایت ثبت نام فرمایید.

 

 

اعطای نمایندگی:

از شرکت های برگزارکننده سمینارها، دوره ها و کارگاه های آموزشی در شهرستان ها جهت اعطای نمایندگی دعوت به همکاری می شود.

 

 

آدرس:

      تهران- خیابان شهید بهشتی- خیابان سرافراز- کوچه هفتم- پلاک 30 واحد1

 

تلفن های اصلی:  88309101-88308272-021   

 

تلفن های ضروری: 88541361-88541362-021

 

فکس:   88749069-021        

 

ایمیل:                                                   info@valatadbir.com                                             

وب سایت :                                            http://valatadbir.com      

 

 

تاریخ درج مطلب : 1395-02-20
دایره المعارف کلید واژه های مشاوره والاتدبیر
آموزش بازاریابی و فروش، شرکت مشاوره بازاریابی، شرکت مشاوره بازاریابی و تبلیغات، شرکت مشاوره بازاریابی، خدمات مشاوره بازاریابی، دفتر خدمات مشاوره بازاریابی، سایت آموزش بازاریابی،، سخنران بازاریابی، مدرس بازاریابی،، اصول بازاریابی، آموزش رهبران بازاریابی، آموزش بازاریابی ، دوره آموزش بازاریابی ، مشاوره بازاریابی, مشاور بازاریابی, آموزش بازاریابی ، دوره آموزش بازاریابی ، مشاوره بازاریابی, مشاور بازاریابی, مشاور بازاریابی و فروش, مشاوره بازاریابی و فروش, شرکت مشاور بازاریابی, موسسه بازایابی, شرکت بازاریابی, موسسه بازازیابی و فروش, مشاور بازاریابی و تبلیغات, مشاور تبلیغاتی, آموزش بازاریابی , مرکز آموزش بازاریابی, , آموزشگاه بازاریابی, مرکز آموزش بازاریابی, موسسه آموزش بازاریابی, بازاریابی نوین, بازاریابی مدرن, تکنیک های نوین بازاریابی, بازاریابی در بحران, مدرس بازاریابی, مشاوره بازاریابی و فروش, مدیریت بازاریابی, آموزش بازاریابی, , مشاور بازاریابی, شرکت های مشاور بازاریابی, شرکت های مشاوره بازاریابی, موسسات بازاریابی, مدیریت بازاریابی, سمینار بازاریابی, دوره های آموزش بازاریابی, کتاب بازاریابی, دوره های تخصصی بازاریابی, خدمات بازاریابی, کتاب بازاریابی, دوره های آموزشی کاربردی بازاریابی, خدمات تخصصی بازاریابی, سادگی در بازاریابی و فروش, بازایابی نوین, استراتژی بازاریابی, استاد بازاریابی, سخنران بازاریابی, , بازاریابی در بحران, بازاریابی، بازاریابی در بحران اقتصادی, بازاریابی در دوره رکود, , بازاریابی لاق, بازارگردی, بازارگرمی, بازار شناسی, بازاریابی, برنامه ریزی بازاریابی، تهیه برنامه بازاریابی،
به این مطلب چه امتیازی می دهید ؟ (از ستاره های مقابل امتیاز از یک تا بیست را انتخاب نمایید.)
ديدگاه خود را درباره اين مطلب با ما درميان بگذاريد.

نام و نام خانوادگی : (اختیاری)
آدرس ایمیل : (اختیاری)
متن نظر: (حداکثر 1000 کاراکتر)

لیست نظرات